HEMEN ARAYIN: 0212 220 62 37

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter, Türkiye’de 7 milyonun üstünde kullanıcıya sahip bir sosyal medya platformudur.


Twitter üyeleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olduğundan dolayı kişilerin ilgi alanları, demografik özellikleri veya etkinliklerin hedeflenmesi ile etkili reklamlar verebilirsiniz.


Twitter reklamları ile işletmeniz hakkında konuşan, ürün veya hizmetlerinizi duyuran bir topluluğa sahip olabilirsiniz.


Bunun dışında web sitenize bağlantı vererek veya var olan uygulamanızı tanıtma işlemlerini de yapabilirsiniz.


Twitter reklam türleri şunlardır:


Tweet etkileşimleri

Resim içeren tweetler ile kullanıcılarla etkileşimlerinizi arttırtabilirsiniz. Bu reklam modelinde kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görürler.


Web sitesi tıklamaları veya dönüşümler

Bu reklam modelinde yüklemiş olduğunuz görüntüye tıklamalar web sitenize yönlendirilir. Kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görürler.


Uygulama yüklemeleri ve yeniden etkileşimleri

Bu reklam modelinde resim ve düğme tıklamaları, kullanıcıları uygulamanızı indirmeye veya açmaya yönlendirir. Kullanıcılar Tweetlerinizi kendi mobil zaman akışlarında görür.


Video Görüntülemeleri

Bu reklam modelinde videolarınız kullanıcıların zaman tünelinde otomatik olarak oynatılmaya başlanır. Kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görürler.


Takipçi Arttırma

Bu reklam modelinde hedeflediğiniz takipçilerin hesabınızı takip etmelerini sağlarsınız. Hedeflenen kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve "Kimi takip etmeli" önerilerinde görürler.


Twitter Yönlendirme Reklamları

Bu reklam modelinde Kullanıcılar bir butona tıklayarak e-posta adreslerini size gönderebilirler. Hedeflediğiniz kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görür