HEMEN ARAYIN: 0212 220 62 37

Ekonomik Hazır Web Siteleri

CMS Bilişim, sizler için, ekonomik şartlarda web sayfalarına sahip olabilmeniz için hazır web siteleri hazırladı. Bu sitelerin tümü hem mobil / tablet uyumlu, hem de istediğiniz zaman içeriklerini değiştirebileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz yönetim paneli içermektedir. Şu anda mevcut sektörlere aşağıda ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni sektörleri portföyümüze katmaktayız. Eğer sizin sektörünüz yoksa, bizimle iletişime geçerek uygun ve benzer fiyattan siz de web sitesi sahibi ve sektörünüzde hazırlamış olduğumuz örneğin ilk sahibi olabilirsiniz.


Akademisyen Web Sitesi

Akademisyenler için özel olarak hazırlanmış 150 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

Anaokulu Web Sitesi

Anaokulları için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

Avukat Web Sayfası

Avukatlar için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Doktor Web Sitesi

Doktorlar için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

OSB Web Sayfası

Organize Sanayi Bölgeleri için özel olarak hazırlanmış 350 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Özel Yurtlar İçin Web Sitesi

Özel Yükseköğretim Yurtları için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.