HEMEN ARAYIN: 0212 220 62 37

Ekonomik Hazır Web Siteleri

CMS Bilişim, sizler için, ekonomik şartlarda web sayfalarına sahip olabilmeniz için hazır web siteleri hazırladı. Bu sitelerin tümü hem mobil / tablet uyumlu, hem de istediğiniz zaman içeriklerini değiştirebileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz yönetim paneli içermektedir. Şu anda mevcut sektörlere aşağıda ulaşabilirsiniz. Her geçen gün yeni sektörleri portföyümüze katmaktayız. Eğer sizin sektörünüz yoksa, bizimle iletişime geçerek uygun ve benzer fiyattan siz de web sitesi sahibi ve sektörünüzde hazırlamış olduğumuz örneğin ilk sahibi olabilirsiniz.


Akademisyen Web Sitesi

Akademisyenler için özel olarak hazırlanmış 150 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

Anaokulu Web Sitesi

Anaokulları için özel olarak hazırlanmış 150 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

Avukat Web Sayfası

Avukatlar için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Cafe ve Restoran Web Sayfası

Cafe ve Restoranlar için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Doktor Web Sitesi

Doktorlar için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İlaçlama Firmaları Web Sayfası
İlaçlama Firmaları Web Sayfası

İlaçlama Firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'ye mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Makine Firmaları Web Sayfası
Makina Firmaları Web Sayfası

Makina Firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'ye mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Nakliyat Firmaları Web Sayfası
Nakliyat Firmaları Web Sayfası

Evden Eve Nakliyat Firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'ye mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

OSB Web Sayfası

Organize Sanayi Bölgeleri için özel olarak hazırlanmış 400 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Oteller ve Pansiyonlar İçin Web Sitesi

Oteller ve Pansiyonlar için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

Özel Yurtlar İçin Web Sitesi

Özel Yükseköğretim Yurtları için özel olarak hazırlanmış 150 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

Rehabilitasyon Merkezleri Web Sayfası

Rehabilitasyon Merkezleri için özel olarak hazırlanmış 150 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

Temizlik Firmaları İçin Web Sitesi

Temizlik firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.