HEMEN ARAYIN: 0212 220 62 37

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google AdWords, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan potansiyel müşteriler ile reklamlarınızı buluşturan yeni nesil ve çok etkili bir dijital pazarlama platformudur. Google AdWords, klasik pazarlama araçlarına göre çok büyük üstünlükler sağlamaktadır:Doğru Kullanıcılara Doğru Zamanda Ulaşın
İnternetteki kullanıcılar, Google Adwords sayesinde sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.


Yatırım Getirinizi Kolayca Ölçün
Google AdWords platformu, sunduğu geniş raporlama imkanları sayesinde, klasik pazarlama yöntemlerine göre çok daha ölçülebilirdir. Pazarlama faaliyetleriniz sonucunda kaç ziyaret veya çağrı aldığınız, hatta reklamlarınızın sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen satışlar bile raporlanabilmektedir.


Her Bütçeye Uygun
Google AdWords, klasik pazarlama yöntemlerinin aksine her bütçeye uygundur. Bütçeniz ister 5TL, ister 5.000TL olsun, siz de günümüzün en etkili dijital platformunda CMS Bilişim farkıyla kolayca yer alabilirsiniz.


Google AdWords ile, ürün satıyorsanız ürünleriniz ile ilgilenen herkese, hizmet veriyorsanız sizden hizmet almak isteyen tüm kişi ve kurumlara, markanızı tanıtmak isterseniz tüm Türkiye’ye hatta tüm dünyaya kolayca ulaştırabilirsiniz. Özellikle Google arama sonuçlarında sizin ürün veya faaliyet alanlarınız ile arama yapıldığında reklamlarınızın gözükmesi size çok büyük avantaj sağlamakatadır.


Türkiye’de 40 milyona yakın, dünyada ise 3,5 milyarlık bir potansiyele Google AdWords reklamları ile ulaşmanız mümkündür. Adwords yayınına başladğınız anda tüm bu kullanıcılar sizin potansiyel müşteriniz olacaktır.


10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren firmamız Adwords Reklamları konusunda titiz ve deneyimli uzmanları ile siz değerli müşterimize hizmet vermek için tüm donanıma sahiptir.


Adwords hesaplarınızı yapılandırıp yönetirken dikkat ettiğimiz hususlar:


 • İşletmenizin durum analizi yapılarak, doğru AdWords mecralarının seçilmesi ve pazarlama planının oluşturulması
 • En etkin kelimelerin tespiti (Yatırım getirisi ve satış potansiyeli yüksek anahtar kelime listesinin oluşturulması)
 • Oluşturulan anahtar kelime listesinin içinden, bütçeniz dahilinde en uygun fiyata en etkili kelime ve kelime gruplarının tespiti
 • Negatif anahtar kelimelerin tespiti ile boşa tıklanan reklamların önüne geçmek ve bütçenizi daha fazla satış için optimize etmek
 • En etkileyici reklam metinlerinin oluşturulması (İşletmenizi rakiplerinizden farklı kılacak, dikkat çekici ve etkileyici reklam metinlerinin oluşturulması)
 • En uygun link dağılımı
 • En uygun maliyetlere en ucuz reklam optimizasyonu
 • Minimum bütçe ile Maximum kazanç elde etmeniz için kelime optimizasyonu
 • Tıklamalarda yüksek dönüşüm oranı ve satış sağlamak.
 • Ürün veya hizmetinize göre dönüşümü en yüksek reklam modellerini belirlemek
 • Günlük bazda takip ve reklamlardan maksimum yatırım getirisi elde etmek
 • Haftalık Raporlama


CMS Bilişim olarak yukarıda bahsettiğimiz hususlara dikkat ediyoruz çünkü müşterimiz ne kadar çok kazanırsa aramızdaki bağın arttığını ve aynı zamanda bizim de gelirlerimize bunun yansıdığını çok iyi biliyoruz.