HEMEN ARAYIN: 0212 220 62 37

Google Adwords Reklamlarının Avantajları

Google Adwords Reklamlarının Avantajları

Hemen İlk Sayfada Çıkın ve Satış Yapmaya Başlayın
Google Adwords ile aynı gün içerisinde ilk sayfada yer almaya başlarsınız. Eğer bir ürün satıyorsanız veya hizmet veriyorsanız aynı gün içerisinde reklamınız Google arama sonuçlarında ilk sayfada yayınlanmaya başlar ve ilk günden sitenize ziyaretçi gönderimi başlar.


İstediğiniz Bütçe İle Başlama İmkanı
Google AdWords ile bütçenize göre reklam yapabilirsiniz. Adwords uzmanlarımız, bütçenize göre en verimli reklam mecralarını ve anahtar kelimeleri ayarlayarak Google reklamlarınızı yönetmekte ve sitenize maksimum ziyaretçi, dönüşüm ve satış hedeflemektedir.


Esnek Yapılandırma İmkanı
Google Adwords Reklamları esnek yapısı ile kolaylıkla durdurulabilir, değiştirilebilir ve yeniden başlatılabilir. Adwords uzmanlarımız, Reklamlarınızı en yüksek dönüşüm, arama ve satış aldığınız gün ve saatlere göre optimize eder.Ayrıca, Reklamlarınızda sürekli metin veya kampanya başlığı değişiklikleri ile ziyaretçi, tıklama ve satış oranlarınız yükseltilmektedir.


Gösterime Ücret Ödemeyin, Sadece Tıklamaya Ödeme Yapın
Adwords reklamlarının bir başka avantajı da Tıklama başı ödeme yapmanızdır. Firmanız ile ilgili bir arama yapıldığında tıklanmasa dahi reklamınız gözükür ve görsel olarak ücretsiz reklam yaptırmış olursunuz. Özellikle Yeniden Pazarlama metodunda bir çok web sitesinde gözükerek tıklama almasanız dahi marka bilinirliliğini arttırabilirsiniz.


Doğru Kitleyi Hedefleyin ve Sonuçları Gözünüzle Görün
Google AdWords reklamları ile demografik, bölgesel vb hedefleme yöntemlerini kullanarak reklamlarınızın doğru kitleye ulaştırabilirsiniz. Doğru kitleye ulaşmak ise, size çok daha fazla tıklama ve satış şansı getirecektir. Adwords uzmanlarımız, hedef kitle ve lokasyon analizi ile, sitenize daha fazla ilgili ziyaretçi ve satış hedefler.


Klasik Medyada yayınlanan reklamlarınızın hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını veya ne kadarının ulaştığını ölçümleyemezsiniz. Bu tip reklamlara hem yüksek bedeller ödersiniz hem de tam olarak geri dönüşleri tahmin edemezsiniz. Fakat, Google AdWords’ün Üstün raporlama özelliği (Analytics entegrasyonu) ile pazarlama stratejinizi takip edebilir ve sonuçları gözünüzle görebilirsiniz.